Z pasji dla was

Nasz Team to przede wszystkim grupa pasjonatów, którzy czerpią przyjemność z każdego lotnego dnia. Najważniejsze dla nas jest wywoływać uśmiech i satysfakcję u wszystkich pasażerów. Uwielbiamy dzielić się naszą pasją dlatego hasło przewodnie Best-tandem.pl to:
“Szczęście podwaja się kiedy się nim dzielisz”.

Best-Tandem.pl istnieje od 2015 roku. Założycielem grupy jest Sławomir Kucharski Pilot Kadry Narodowej, Paralotniowy Mistrz Polski 2016 – 2018 Polish Accuracy Open.

Nasza przygoda z lataniem zaczęła się w 2002 roku w Aeroklubie Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze . Tu stawialiśmy „pierwsze kroki” w powietrzu, zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia i umiejętności niezbędne do bezpiecznego latania. Kolejne wyjazdy, kursy, szkolenia oraz zawody pozwoliły na zdobycie kwalifikacji niezbędnych do latania w tandemie.

Zaczęliśmy zarażać naszą pasją ludzi i organizować loty pasażerskie. Z czasem rozwineliśmy skrzydła coraz bardziej i poszerzyliśmy nasze działania o kolejne miejsca m.in. Łagów Lubuski, Gorzów Wielkopolski, Szczecin oraz wybrzeże Gminy Rewal.

Nasz zespół

Loty paralotnią Trzęsacz Rewal
Kamil Dziarek

Członek w grupie Best-tandem od 2015. Szef sekcji paralotniowej Aeroklubu Szczecińskiego Pilot paralotni od 2009 r. Pilot motoparalotni, tandem-pilot. Zawodnik Paragliding Accuracy. Od 2022 Pilot Paralotniowej  Kadry Narodowej.  W powietrzu spędził kilka tysięcy godzin.

Loty paralotnią Trzęsacz Rewal
Sławek Kucharski

Właściciel firmy. Pilot paralotni od 2002 r. Pilot motoparalotni, tandem-pilot, akro-pilot w powietrzu spędził kilka tysięcy godzin. Od 2016 roku pilot kadry narodowej. Mistrz Polski 2016-2018 Polish Accuracy Open.

Bartosz Ostałowski
Bartosz Ostałowski

Współzałożyciel grupy Best-tandem. Pilot motolotniowy, pilot paralotni, motoparalotni, tandem-pilot, acro pilot, operator wyciągarki, kierownik startu. Zawodnik Paragliding Accuracy. W powietrzu spędził kilka tysięcy godzin.

Loty paralotnią Trzęsacz Rewal
Marcin Koniarski

Członek grupy Best-tandem od 2015. Pilot szybowcowy, pilot paralotni od 2014 r. Tandem-pilot, acro pilot, kierownik startu. Mechanik specjalista od meteo, wegetarianin 🙂 W powietrzu spędził ok. tysiąca godzin.

Przemek Boniakowski
Przemek Boniakowski

Członek grupy Best-tandem od 2015.Pilot paralotni od 2014 r. Kierownik startu. Mechanik specjalista, operator wyciągarki.

Marcin Siekierski
Marcin Siekierski

Pilot paralotniowy od 1997 roku, Instruktor paralotniowy od 2009. Od 2010 roku czynny zawodowo. Uczestnik paralotniowych mistrzostw Polski. W powietrzu spędzone tysiące godzin. Dodatkowo instruktor Snowboardu z zamiłowania także podróżnik oraz miłośnik obu ameryk. Kocham to co robię a jeszcze bardziej lubię oglądać szczęśliwych kursantów.